Privatumo politika

Privatumo politika

Esu fotografas Romanas Boruchovas. Mano tinklapis yra fotografasromanas.lt . Aš gerbiu kiekvieno vartotojo privatumą, todėl sukūriau šias Privatumo politikos taisykles, kuriomis remdamasis valdysiu ir naudosiu Jūsų man suteiktą asmeninę informaciją. Naudodamiesi fotografasromanas.lt, Jūs patvirtinate, kad su šiomis taisyklėmis susipažinote, jas suprantate ir su jomis sutinkate.

fotografasromanas.lt pasilieka teisę bet kada peržiūrėti ir keisti Privatumo politikos taisykles. Pakeitimai įsigalioja iš karto juos paviešinus. Stebėti ir susipažinti su Privatumo politikos taisyklių pakeitimais yra paties vartotojo atsakomybė.

Asmeninės informacijos kaupimas ir panaudojimo tikslai

Naudodamiesi fotografasromanas.lt ir mano teikiamomis paslaugomis, Jūs pateikiate asmeninę informaciją, kuri yra kaupiama ir naudojama rinkodaros tikslais. Naudodamiesi paslaugomis, Jūs automatiškai su tuo sutinkate.

Aš renku asmeninę informaciją, taip pat siekdamas pagerinti ir palengvinti, Jūsų, kaip vartotojo patirtį, naudojantis mano paslaugomis. Todėl aš galiu panaudoti jūsų asmeninę informaciją šiais tikslais:

  • išrašyti finansinius dokumentus (pvz., sąskaitas faktūras);
  • informuojant Jus apie mano naujausias paslaugas;
  • suformuojant konkrečius pasiūlymus Jums;
  • apdoroti Jūsų užsakymus;
  • atsakant į klientų užklausas;
  • atsakant į Jūsų klausimus ir sprendžiant iškilusias problemas;
  • vystant bei tobulinant fotografasromanas.lt svetainę;
  • rinkodaros tikslais.

Slapukų (cookies) naudojimas

Kaupiant informaciją apie fotografasromanas.lt svetainės vartotojų elgesį, svetainėje yra naudojami slapukai (cookies).

Kas yra slapukai?

Slapukai yra nedideli tekstiniai failai, kurie atsiunčiami į Jūsų įrenginį, Jums besilankant atitinkamoje interneto svetainėje. Slapukai padeda man atpažinti Jūsų įrenginį ir padeda pagerinti fotografasromanas.lt interneto svetainės funkcionalumą bei palengvinti naudojimąsi ja. Slapukai nėra virusai. Slapukų naudojimas yra visiškai saugus Jūsų įrenginiams ir informacijai esančiai juose.

Informacijos atskleidimas trečiosioms šalims

Aš perleisiu Jūsų asmeninę informaciją trečiosioms šalims tik tais būdais, kurie aprašyti šioje Privatumo politikoje.

Aš galiu suteikti ribotą asmeninę informaciją trečiosioms šalims, su kuriomis bendradarbiauju vykdydamas savo veiklą, pavyzdžiui, pristatydamas Jūsų užsakymą. Šioms trečiosioms šalims bus leidžiama naudoti tą Jūsų asmeninės informacijos dalį, kuri būtina teikiant atitinkamas, su manimi suderintas, paslaugas.

fotografasromanas.lt niekada neparduos jūsų asmeninės informacijos jokiai trečiajai šaliai.

fotografasromanas.lt pasilieka teisę atskleisti Jūsų asmeninę informaciją, jei to reikalauja įstatymai, arba pagrįstai įsitikinus, kad tokie veiksmai yra būtini teisiškai; taip pat siekiant apsaugoti fotografasromanas.lt klientų ar visuomenės teises bei nuosavybę, ar jų saugumui užtikrinti.

Asmens duomenų tvarkymo trukmė

Aš saugosiu ir naudosiu Jūsų asmeninę informaciją tol, kol tai bus reikalinga, kad galėčiau suteikti Jums savo paslaugas, taip pat, kad galėčiau įvykdyti savo sutartinius įsipareigojimus arba išspręsti kilusius ginčus.

Asmens duomenų saugumas

Man labai svarbus Jūsų asmens duomenų saugumas, todėl aš laikausi visuotinai priimtų asmens duomenų perdavimo bei saugojimo standartų. Deja, negaliu garantuoti visiško Jūsų duomenų saugumo, nes, atsižvelgiant į šiandienines technologijas, joks duomenų perdavimo internetu ar elektroninėje laikmenoje metodas nėra 100% saugus. Jei turite kokių nors klausimų dėl fotografasromanas.lt saugumo, galite susisiekti su manimi elektroniniu adresu info@fotografasromanas.lt