Profesionalus fotografas Romanas Boruchovas. Apie mane

Vestuvių fotografas Romanas Boruchovas

Fotografijos kelio pradžia

Esu Romanas Boruchovas – profesionalus fotografas. Mano fotografijos kelias prasidėjo dar  vaikystėje, mokantis penktoje klasėje. Tada tėvai, pastebėję, kad aš su didžiuliu susidomėjimu skaitau knygas apie fotografiją, nutarė man gimtadienio proga padovanoti fotoaparatą. Tai buvo paprastas, juostinis “Smena-8M”.  Džiaugsmas buvo beribis. Jis buvo pirmasis mano fotoaparatas, kuriuo kas dieną įtemptai fotografavau net du metus.  Ne vieną šimtą vakarų teko praleisti užsidarius vonioje prie raudonos šviesos, savo susikurtoje mažytėje namų foto laboratorijoje darant įvairiausias nuotraukas. Fotografijos paslapčių tada mokiausi savarankiškai, ieškodamas informacijos įvairiose knygose. Mokiausi nagrinėdamas įvairių to laikotarpio geriausių fotomenininkų darbus. Profesionalumas augo su kiekvienu mėnesiu.

Fotoaparatai

Vėliau, įsigijau, pagal tą laikmatį, jau ganėtinai neblogą, juostinį fotoaparatą “Zenit-E” su pakankamai gera to laikmečio optika.  Kurį vėliau keitė vis tobulėjantys, bet jau skaitmeniniai fotoaparatai…

Dabar fotografuoju su profesionaliu, Canon EOS 5D Mark IV. Fotografuodamas naudoju profesionalią optiką, bei kitą įrangą. Nuotraukų redagavimui, bei retušavimui naudoju profesionalią programinę įranga.

Profesinė kvalifikacija

Norėdamas tobulėti ir kiek įmanoma padidinti savo profesionalumą, tobulinau fotografijos įgūdžius mokydamasis Kauno fotografijos mokykloje pas fotografijos profesionalus. Taigi esu diplomuotas fotografas 😊.Esu giliai įsitikinęs, kad fotografijos paslapčių bei naujausių technologijų mokytis reikia visą gyvenimą. Tai stengiuosi ir daryti iki šiol.

Profesionali foto įranga

Pritariu fotografams, kurie sako, kad ir su naujausias technologijas naudojančiu fotoaparatu galima prastai fotografuoti, jei jis yra rankose to kuris juo fotografuoja tik automatiniu rėžimu, visiškai neišnaudodamas foto įrangos galimybių, o savo darbo profesionalas ir su paprastesniu fotoaparatu padarys puikias fotografijas. O kai gera foto įranga yra profesionalo rankose – nuotraukos yra aukštos kokybės, turinčios meninę vertę.

Portfolio

Tai ką fotografuoju dabar, galima pamatyti mano galerijos puslapyje, kuris yra pagrindiniame meniu. Foto galerija nėra visų mano darbų katalogas. Čia tik gairės, iš kurių galima būtų susidaryti nuomonę apie mano stilių, bei darbų kokybę. Fotografuodamas pastoviai eksperimentuoju, ieškau naujovių.

 Foto paslaugos visoje Lietuvoje

Jeigu kam nors patinka mano darbai, jų stilius, kompozicijos ir spalvų išpildymas, maloniai prašau kreiptis, užpildant kontaktų formą, tikrai pasistengsiu pagerbti visus garbingus asmenis, atsakydamas į kiekvieną užklausimą. Gyvenu Joniškyje, tačiau Lietuva yra pakankamai nedidelė, kad galėčiau prisirišti prie savo gyvenamosios vietos, todėl, jei kam patinka mano darbai, kreipkitės drąsiai, nepriklausomai nuo vietos kurioje norite būti įamžinti – būtinai atvyksiu ten kur Jums reikia – visoje Lietuvoje ar netolimame užsienyje. Jei man teko garbė būti Jūsų fotografu, maloniai prašau, užpildžius tą pačią kontaktų formą, palikti atsiliepimą apie mano darbą, kurį pamatysite puslapyje „Atsiliepimai ir rekomendacijos„.

Naujausių mano darbų fragmentai

« 4 »