Atsiliepimai ir rekomendacijos

Realūs atsiliepimai realių žmonių apie realiai atliktas fotografijos paslaugas.

Paspaudę ant nuotraukos, būsite nukreipti į pradinį atsiliepimo šaltinį, jei jis buvo parašytas facebook’e.

Krikštynų fotografas

Vestuvių fotografija

Labai dėkojame Romanui  už puikų darbą ir linksmai praleista laiką!!!! Labai patiko jūsų padarytos nuotraukos tikrai atrodo, kaip gyvos. Visi svečiai taip pat buvo patenkinti ir laimingi . Mes su vyru rekomenduojame Romaną, labai sąžiningas, linksmas, geros širdies žmogus ir tikras profesionalas!!! . Begalo laimingi, kad tuo momentu su mumis buvo būtent šitas žmogus, kuris taip gražiai viska įamžino  ačiū Romanai būtinai dar susitiksim)

Marija ir Gintautas

Krikštynų fotografija

Ačiū Jums už nuostabias nuotraukas. Visi atrodom puikiai. Ir svečių atsiliepimai tik patys geriausi. Ačiū Jums !!!

Laura

Krikštynų fotografija

Labai ačiū už puikiai įamžintas mūsų šventės akimirkas, nors oras siuntė didelius išbandymus mums, tačiau tiek vaikučiai, tiek mes atsilaikėm. Puiku, kad fotografui svarbiau nuotraukose perteikti emociją bei jausmą. Žavi tikrumas, natūralumas, o prieš objektyvą tiesiog neliko laiko vaidybai…Dar kartą dėkojam ir sėkmės Jums 

Toma

Krikštynų fotografija

Labai didelis ačiū už Krikštynų nuotraukas. Likome patenkinti tiek nuotraukomis, tiek bendravimu. Tikrai malonus žmogus, truputi vėlavome į bažnyčią tai jis nerimaudamas skambino net keletą kartų, o aš per tą visą sumaištį telefoną palikau namie 🙂 dar didelis pliusas, kad labai greitai retušuojate nuotraukas ir nereikia laukti kelių mėnesių. Džiugu, kad yra tokių šaunių fotografų. Linkime sėkmės ir gerų darbų!

Modesta

Nuotraukų retušavimas

Nuotraukų retušavimas

Sąžiningas ir punktualus žmogus. Darbą atlieka pažadėtu laiku, kas reta tarp šių dienų fotografų. Dirba profesionaliai, kokybe esu patenkinta, nuotraukos gražios. Iš tiesų, rekomenduoju!

Modelių agentūros „Lama Model Management“ vadovė Marija Bukauskaitė

Vestuvių fotografija

Labai džiaugiuosi Vestuvinėmis nuotraukomis! Būtent tai ko ir tikėjomės ir dar daugiau. Tikrai rekomenduoju!!! Manau nuotraukos kalba pačios už save!! Ir dar labai lengva dirbti kartu, paprastas žmogus, bet profesionalus fotografas! Dar karta ačiū!

Marius ir Vitalija

Krikštynų fotografija

Noriu padėkoti fotografui Romanui, už nuostabiai atlikta profesionalų darbą. Nuotraukos tokios gražumo, lyg atrodytų gyvos. Įamžintos pačios geriausios akimirkos. Fotografo pastangos buvo nerealios, kad nuotraukos butu puikios, jis buvo pasiryžęs net į medį įlipti. Matosi, kad žmogus myli savo darbą, o darbas jam ir skirtas. Ačiū Jums už įamžintas nuostabias akimirkas, ir tikiuosi kad ir ne vien mus ir kitus stebinsit savo profesionaliu sugebėjimu. Sėkmės!!!

Irma

Nuotraukų retušavimas

Nerealiai patvarkytos Vestuvinės foto!!! Turėjau 10 nuotraukų kurias reikėjo retušuoti, tai pagurklis išlindęs, tai paakiai, bet paretušavo taip kad netekau žado. Išryškinta visa foto esme, menas, nesuprantu kaip taip įmanoma padaryti, bet susižavėjimas didžiulis mano yra!! Tiesa pasakius trūksta žodžių, paėmiau foto ir atrodo kaip iš pasakos. Kas nori pamatyti, parašykit man pm, atsiųsiu pavyzdžių, nes jie kalba už save.

Vitalija

vestuvių fotografas

Nuotraukų retušavimas

Fotosesija

Vaiko fotosesija

Rekomenduoju visiems šio fotografo paslaugas. Savo darbą atlieka puikiai, greitai ir kokybiškai. Džiaugiamės nuotraukomis ir linkime jums sėkmės.

Kamilės (9 m.) mama Vaida

Nuotraukų retušavimas

Labai didelis ačiū jums. Daug metu negalėjau žiūrėti į savo vestuvines nuotraukas, bet po jūsų atlikto darbo galima tik džiaugtis. Labai gerai padirbėta. Labai puiku, kad supratote ko aš noriu ir tą padarėte. Rekomenduoju.

Indrė

 

Poros fotosesija

Tikras savo srities specialistas. Džiaugiamės puikiomis nuotraukomis ir kokybiškai atliktu darbu. Rekomenduoju ir garantuoju, kad fotografo atliktas darbas jūsų nenuvils.

Ernestas ir Ernesta

Vestuvių fotografija

Didžiulis AČIŪ fotografui Romanui už labai greitai atliktą darbą , šeštadienį šventėm – KETVIRTADIENĮ !!! jau galėjom mėgautis nuostabiomis akimirkomis. Nuotraukų daug ir jos nuostabios, šventės atsiminimų albumas bus pilnai užpildytas. Darbuokis ir toliau su tokiu užsidegimu , didžiulės sėkmės Tau.

Aurika ir Arūnas

Agne

Asmeninė moters fotosesija

Puikus fotografas, puikiai atliekantis savo darbą! Ačiū už fotosesiją bei meniškas ir gražias nuotraukas! 🙂

Deimantė

Asmeninė moters fotosesija

Labai norėčiau padėkoti, šiam puikiam fotografui už puikią fotosesiją! Nuotraukos – puikios, matosi, kad prie jų dirbta tikrai ilgai.  Žmogus – mylintis darbą!

Deimantė

Asmeninė moters fotosesija

Nuostabius kadrus gaudantis fotografas!
Ne tik puikiai atlieka savo darbą, bet ir pakelia nuotaiką ! Ačiū jums !

Agnė

Asmeninė moters fotosesija

Gražios, meniškos, įdomios foto. Dėkoju fotografui už įdomia fotosesija ir neeilines nuotraukas. Profesionaliai atliktas darbas.

Henrika

Vytaute

Asmeninė moters fotosesija studijoje

Malonus fotografas darantis tikrai gražias nuotraukas.Buvo malonu bendradarbiauti 🙂

Aurelija

Asmeninė moters fotosesija

Labai fainas, draugiškas fotografas, nuotraukos taip pat vertos dėmesio ! 🙂

Viktorija

Šeimos fotosesija studijoje

Labai ačiū už kantrybę, malonų bendravimą ir puikias fotografijas. 🙂 Sėkmės darbuose ateityje 🙂

Irma

Kūdikio fotosesija studijoje

Ačiū už gražias nuotraukas ir šiltą bendravimą 🙂 sėkmės darbuose.

Vytautė

Viktorija

Asmeninė moters fotosesija

Likau labai patenkinta kokybiškomis nuotraukomis, nuoširdumu ir išskirtiniu rezultatu. Užfiksuotos gražiausios akimirkos teikia daug džiaugsmo, o kas kartą peržiūrėjus nuotraukas užplūsta geros emocijos. Ir toliau džiuginkite savo nuostabiais darbais…

Giedrė

Asmeninė moters fotosesija

Fotosesija buvo tiesiog super!
Fotografas puikiai atlieka savo darbą, o nuotraukos gaunasi kokybiškos ir labai gražios.
Didelis ačiū !

Živilė

Asmeninė moters fotosesija

Dėkoju, šiam fotografui, už puikias nuotraukas, linksmą laiką, šiltą bendravimą. Sėkmės ir pasisekimo Jūsų darbui.

Lorina

Asmeninė moters fotosesija

Tobula

Viktorija

Naujausių mano darbų fragmentai

« 4 »