Fotografas Romanas Boruchovas

Foto paslaugos: vestuvių, krikštynų fotografija, asmeninė fotosesija. Nuotraukų retušavimas. Vestuvių fotografavimo paslaugų paketai.

Vestuvių fotografas

Turite klausimų, ar norite užsakyti foto paslaugas? Skambinkite: +370 631 19149

Foto paslaugos visoje Lietuvoje

Nesvarbu, kur vyks Jūsų šventė – Vilniuje, Kaune, Šiauliuose, Klaipėdoje ar Panevėžyje – su malonumu atvyksiu į bet kurį Lietuvos kampelį. Platesnę informaciją apie mane rasite pagrindiniame puslapio meniu. Turiu viltį, kad iš gausybės vestuvių fotografų visoje Lietuvoje, savo darbais Jus sudominsiu būtent aš. Atsiliepimus apie mano darbą taip pat rasite šioje svetainėje.
vestuvių fotografas

Kodėl turėčiau būti tas vestuvių fotografas, kurį norėtumėte išsirinkti?

 • Susitinku prieš vestuves ir pasirašau sutartį, kurioje yra aptariamos visos sąlygos, bei mano įsipareigojimai;
 • Visas nuotraukas retušuoju;
 • Nuotraukas atiduodu dviejų formatų: pritaikytas spaudai + publikavimui internete;
 • Visos mano nuotraukos turi savitą stilių;
 • Dirbu visoje Lietuvoje;
 • Darbus atiduodu laiku.

Mano darbų fragmentai

« 4 »

Vestuvių fotografo paslaugų paketai 2021-2022 metų sezonui

„Medinis“
 vestuvių fotografas - fotografavimo laikas 2  Fotografas dirba 4 val.
 vestuvių fotografas - nuotraukų retušavimas  Visos foto retušuojamos
 vestuvių fotografas - fotografija  150 skaitmeninių kadrų
 Kaina 400 €

Plačiau

„Bronzinis“
 vestuvių fotografas - fotografavimo laikas 2  Fotografas dirba 7 val.
 vestuvių fotografas - nuotraukų retušavimas  Visos foto retušuojamos
 vestuvių fotografas - fotografija  200 skaitmeninių kadrų
 Kaina 700 €

Plačiau

„Sidabrinis“
 vestuvių fotografas - fotografavimo laikas 2  Fotografas dirba 9 val.
 vestuvių fotografas - nuotraukų retušavimas  Visos foto retušuojamos
 vestuvių fotografas - fotografija  250 skaitmeninių kadrų
 Kaina 900 €

Plačiau

„Auksinis“
 vestuvių fotografas - fotografavimo laikas 2  Fotografas dirba 14 val.
 vestuvių fotografas - nuotraukų retušavimas  Visos foto retušuojamos
 vestuvių fotografas - fotografija  320 skaitmeninių kadrų
 Kaina 1400 €

Plačiau

Fotofilmas

Pateikiu pavyzdį vieno iš fotofilmų. Fotofilme fotografijas lengviau ir greičiau galima peržiūrėti. Kaip taisyklė jis pateikiamas su muzika. Šiam fotofilmui muzika yra sąmoningai parinkta iš nemokamos YouTube kolekcijos. Kadangi YouTube turi savo tam tikras taisykles.

Tačiau, užsakant fotofilmą, jaunavedžiai gali rinktis muziką pagal savo skonį. Taip pat galima rinktis ir fotografijas bei jų kiekį. Šis fotofilmas padarytas daugiau reklamos tikslais, todėl jame yra pateikti mano kaip autoriaus logotipai. Užsakomasis fotofilmas jaunavedžiams yra atiduodamas be logotipų.

Fotofilmo kaina priklauso nuo nuotraukų skaičiaus iš kurio jis yra sudaromas.

Krikštynų fotografija – sąlygos ir įkainiai

krikštynų fotografija

Teikiamos paslaugos

Vestuvių fotografas

Teikiu kokybiškas profesionalaus vestuvių fotografo paslaugas. Be to kas surašyta paslaugų paketuose, papildomai galima užsakyti:

 • Fotofilmas – daromas iš geriausių šventės akimirkų. Fotofilmo su muzika trukmė yra 4-5 minutės.
 • Fotoknyga – ant aukštos kokybės popieriaus iš nuotraukų spausdinama fotoknyga.
 • Fotoalbumas – albumo lapai – stori. Viršelis, pagal užsakovo pageidavimą.
 • Fotodrobės įvairių dydžių pagal pageidaujamą fotografiją.
 • Mergvakarių fotografavimas.

Asmeninės fotosesijos

Teikiu kokybiškas profesionalaus fotografo paslaugas asmeninėms fotosesijoms. Dirbu su profesionalia foto įranga. Pateikiami šeši įvairūs asmeninių fotosesijų paslaugų paketai. Plačiau apie asmenines fotosesijas skaitykite čia.

Nežinote kaip pasiruoši fotosesijai? Kad nekiltų nereikalingų klausimų, lengviau fotosesijai yra pasiruošti iš anksto. Būdamas profesionalus fotografas, surašiau patarimus, kurios perskaitę, rasite atsakymą į daugybę klausimų, kurie iškyla prieš fotosesiją. „Fotografas pataria. Kaip pasiruoši fotosesijai„.

Nuotraukų retušavimas

Nuotraukų retušavimasNuotraukų retušavimas

Kam reikalingas retušas arba nuotraukų retušavimas

Nuotrauka, tai yra akimirkos įamžinimas. Ne visada tą akimirka galima pakartoti. Tokių akimirkų, kurios buvo mokyklos ar universiteto baigime, vestuvės ar panašiai… jau nesugrąžinsi niekada. O jeigu fotografas nebuvo pats geriausias, už kurio paslaugas norėjote sumokėti brangiau, tai nuotraukas turite greičiausiai tokias į kurias patys nenorite žiūrėti, ką jau kalbėti apie jų rodymą kitiems. Ir kad nebūtų labai liūdna, į pagalba ateina retušas. Retušas daugelyje atveju, po didelio ir kruopštaus retušuotojo darbo, grąžina nuotraukai antrą gyvenimą. Tada jūs vėl galite džiaugtis savo brangiais prisiminimais.

Nuotraukų retušavimas mėgstantiems fotografuoti

Daug kas dabar fotografuoja mėgėjiškai. Daugelis turi ir pakankamai neblogus fotoaparatus. Visi tie, žinoma, nori turėti gražias nuotraukas. Tačiau be profesionalių įgūdžių ir žinių, ne visada įmanoma gauti geras fotografijas net ir naudojant gerą fotografijos įrangą. O jeigu dar visažisto darbas nuvylė ir … Skaityti daugiau

Meninė fotografija

Be viso to kas išdėstyta aukščiau, didžiausias mano pomėgis yra meninė fotografija. Šioje fotografijoje, kaip fotografas, galiu atskleisti gamtos grožį – gamtovaizdžius, saulėtekius, saulėlydžius, gyvūnus ir visą kitą kas su tuo susiję. Meninė fotografija – tai nėra užsakomoji fotografija. Ją fotografuoju savo malonumui. Tai galima sakyti mano hobis. Tačiau ši fotografijos rūšis, dažniausiai reikalauja gerokai daugiau darbo ir pastangų, nei visos kitos aukščiau aprašytos fotografijos rūšių kartu sudėjus.

Kas yra meninė fotografija

Meninė fotografija yra meno rūšis, kurios kūrimas yra paremtas fotografijos technologijomis. Kitaip tariant, tai yra fotografijos, atspindinčios fotografo kaip menininko kūrybinę viziją. Tai laikoma vienu iš vaizduojamųjų menų ir užima vieną iš pagrindinių šiuolaikinės masinės kultūros vietų. Tai daugiau techninis aprašymas pačios meninės fotografijos, bei kas tai yra.

Jei norėtumėte daugiau sužinoti apie meninę fotografiją, kuri yra arčiausiai mano širdies, bei įsigyti didelės rezoliucijos fotografijų neišeidami iš namų, tam esu paruošęs svetainę anglų kalba, kuri yra skirta viso pasaulio rinkai.

Svetainėje galite apžiūrėti didelės rezoliucijos fotografijas stambiu planu, tinkančių foto drobių gamybai, bei įsigyti ir atsisiųsti tam skirtas skaitmenines fotografijas be vandens ženklų keliais mygtukų paspaudimais.

 

Menine fotografija