Vestuvių fotografas pataria. 10 vestuvinių kadrų, kuriuos turi turėti kiekviena jaunavedžių pora

Visi turbūt esate girdėję apie apie būtiniausias vestuvines fotografijas iš serijos must have. Tokie kadrai yra tvirtai įsitvirtinę vos ne kas antro profesionalaus vestuvių fotografo programoje. Dauguma tokių fotografijų jūs turbūt matėte draugų ar pažįstamų vestuvinėse fotoknygose.

O jeigu kartais ir nematėte, tai jūs turite galimybę peržiūrėti pačias aktualiausias tendencijas vestuvinės fotografijos, kurios bus paminėtos šiame straipsnyje. Įdėkite tokius kadrus į tradicinę fotosesiją ir jūsų foto portfolio sužibės naujomis spalvomis.

1. Šuoliai ant lovos

Ar yra geresnis būdas atsikratyti vestuvinio jaudulio, negu linksmai pašokinėti ant lovos su vestuviniais rūbais? Nuotaka gali šokinėti viena, su jaunikiu ar su draugėmis. Bet kokiu atveju reikėtų pasirūpinti, kad jūsų kirpėja būtų netoliese, kuri galėtų pataisyti jūsų šukuoseną, reikalui esant. Na, o vestuvių fotografas turėtų spėti fiksuoti tuo metu jūsų nuotaikingus šuoliukus.

2. Grupinė nuotrauka

Nieko nėra geriau, kaip įamžinti visus svečius dalyvavusius vestuvėse, surinkus juos vienoje grupėje, ir padarius bendrą nuotrauką. Padalinus tokios nuotraukos kopijas, kiekvienas svečias turės atsiminimą apie praėjusias vestuves visam gyvenimui, o jaunavedžiai, net po daugelio metų galės prisiminti kiekvieną, kas dalyvavo jų vestuvėse. Vestuvių fotografas, darydamas tokį kadrą, turėtų rasti šiek tiek aukštesnę vieną, nuo kurios būtų daromas kadras, kad į kadrą tilptų kiekvienas svečias.

3. Nuotakos tėvo reakcija

Visi nori jaunikio nuotraukų, įamžintų tą akimirką, kai jis pirmą kartą pamato savo būsimą žmoną su nuotakos suknele. Tačiau, o kaip gi nuotakos tėvai? Jeigu vestuvių fotografas nepražiopsos nuotakos tėvo ir mamos emocijų, šios nuotraukos be abejonės papuoš vestuvinį albumą.

4. Linkėjimai iš praeities

Kodėl gi nepanaudojus nuotakos ir jaunikio vaikystės nuotraukų vestuvinės fotosesijos metu? Tai gali labai paįvairinti vestuvinių nuotraukų albumą.

vestuvių fotografas pataria - vaikystės nuotraukosšaltinis: yesbabydaily.com

5. Slėpynės

Labai nuotaikingi ir įdomūs kadrai, kai jaunieji žaidžia slėpynes prieš einant prie altoriaus, kol jaunikis dar nematė nuotakos. Gali nuotaka pribėgusi netikėtai uždengti akis jaunikiui. Arba ji slepiasi o jis ieško ir galų gale suranda. Fotografas fiksuoja įdomiausias akimirkas. Tokie kadrai yra labai žaismingi ir tikrai pridės nuotaikos į vestuvinį albumą.

vestuvių fotografas pataria - slėpynėsšaltinis: yesbabydaily.com

6. Jaunikis neša nuotaką

Kad ir kaip bebūtų keista, bet kažkodėl tokių nuotraukų nėra labai daug. Nors yra sena tradicija nešti nuotaką per tiltą ar per slenkstį. Tokia nuotrauka taip pat turėtų būti jūsų vestuviniame foto albume.

7. Taurių skambesys

Per vestuves, susidaužiama šampano taurėmis yra labai daug kartų. Jei fotografas užfiksuos tokius momentus, bus labai įdomūs kadrai, taip pat papuošiantys vestuvių albumą. Tai gali būti kadrai, kai taurėmis daužiasi nuotaka su savo draugėmis, jaunikis su savo draugais arba jaunieji su artimaisiais. Tai gali būti ir kadras darytas iš apačios, kaip parodyta viename iš pavyzdžių. Tokia nuotrauka žiūrisi įdomiai ir žaismingai.

 

8. Trys kartos

Gražia atminimo verta nuotrauka taps nuotakos, jos mamos ir močiutės rankų fotografija su vestuviniais žiedais. Tvirti ir šilti šeimyniniai, kelių kartų ryšiai, užfiksuoti fotografo, bus prasmingu kadru Jums ir Jūsų šeimai!

vestuvių fotografas pataria - trys kartos
šaltinis: bellagala.com

9. Ypatingas bučinys

Turbūt daugelis pagalvoja: „kokia gi vestuvinė fotosesija be besibučiuojančių jaunųjų?“ Taip, bet vienas vienintelis kadras būti būti ypatingas. Toks, kuris prikaustys žvilgsnį.

 

10. Paskutinis vestuvinis kadras

Nepaleiskite fotografo iki paskutinės akimirkos. Arba duokite fotoaparatą labiausiai fotografijos srityje „pasikausčiusiam“ svečiui. Yra daugybė idėjų, kaip padaryti paskutinį vestuvinį kadrą tikra „bomba“.  Tarkime, tai gali būti kadras, kaip jaunieji išvažiuoja į povestuvinę kelionę ir jau sėdi automobilyje, pripildytame lagaminų, arba pasitraukia iš vestuvinės šventės arkliais pakinkytoje karietoje. Taip pat jaunieji gali atsisveikinti su svečiais, išeidami į savo pirmos nakties miegamąjį, bet padaryti tai taip, kad kadras būtų labai įsimintinas. Taip pat labai gražiai žiūrisi jaunųjų bučiniai fejerverkų fone. Arba tiesiog šių fejerverkų stebėjimas.

vestuvių fotografas pataria - paskutinis vestuvinis kadras šaltiniai: katelynjamesblog.com ir brideandblossom.com

Skaitykite taip pat:

Fotografas pataria. 20 geriausių pozų vestuvinei fotosesijai

Naujausių mano darbų fragmentai

« 1 6 »