Fotografas pataria. 20 geriausių pozų romantinei fotosesijai

Norint, kad fotosesija pavyktų, dažniausiai reikia mokėti tinkamai pozuoti. Prasidėjus fotosesijai, profesionalus fotografas, žinoma, visada padės patarimais ir pasakys kaip teisingai atsistoti prieš fotoaparato objektyvą nemokantiems pozuoti. Tačiau, norint sutaupyti fotografo brangų laiką (juk fotosesijos kaina dažnai neatsiejama nuo jos laiko trukmės), geriau išmokti pozavimo patiems. Ar bent jau pabandyti tą padaryti. Galų gale, bent susipažinti su pozavimo informacija.

Šiame straipsnyje pateikiamos 20 labiausiai vykusių pozavimo variantų romantinės fotosesijos metu. Šios pozos yra ne mano sugalvotos. Jas žino, arba bent turėtų žinoti kiekvienas profesionalus fotografas. Esu profesionalus fotografas ir mano tikslas nėra tempti fotosesijos laiko, o kuo kokybiškiau nufotografuoti per kuo trumpesnį laiką. Todėl, kad kuo mažiau aušinčiau liežuvį, mokydamas pozavimo meno, norintiems, pateikiu pozavimo variantus, kurie bus trumpai čia aprašyti. Pavyzdžiuose pateikiami pozavimo variantai ir pagal juos įvairių fotografų padarytos nuotraukos.

Taigi, pradėkime.

20 labiausiai vykusių pozų romantinei fotosesijai

1. Paprasta pradinė poza – įsimylėjėliai stovi vienas priešais kitą, ji uždėjusi ranką jam ant krutinės.

profesionalus vestuvių fotografas - pozavimas© Olena Smirnova

2. Įsimylėjėlių pora turėtų atsistoti labai arti vienas kito, kad galima būtų juos įamžinti stambiu planu.

vestuvių fotografas - pozavimas© Strawberry Mood

 3. Labai lengva ir miela poza, kai jis apkabina ją iš užnugario. Pora gali žiūrėti, nukreipę žvilgsnius tiesiai į objektyvą arba vienas į kitą. Jie gali net pasibučiuoti, kad kadras būtų dar emocingesnis.

 vestuvių fotografas - pozavimas© Anotherlook Studio

4. Džiaugsminga ir jausminga poza, kai ji apkabina jį iš užnugario per pečius. Atkreipkite dėmesį į rankų padėtis. Abiejų įsimylėjėlių rankų padėtys turi būti paprastos ir natūralios.

vestuvių fotografas - pozavimas© ) Damien Lovegrove

5. Sukurkite romantišką nuotaiką. Geriausiai yra fotografuotis lauke, kad fone matytųsi vaizdas į horizontą. Fotografas šiuo atveju, fotografuos šiek tiek iš užnugario.

vestuvių fotografas - pozavimas© ) Ồ studio 

6. Fotografas fotografuoja porą iš viršaus. Pati paprasčiausia poza, kurioje fotografas turi pasilypėti, suradęs kokią nors aukštumą, ir nufotografuoti porą iš viršaus. Ši poza, suradus galimybę nufotografuoti iš viršaus, dažnai apdovanoja fotografą, puikiais kadrais.

vestuvių fotografas - pozavimas© Иван Заяц

7. Labai švelni poza. Geriausiai žiūrisi atviroje erdvėje lauke, kai matosi horizontas. Labai aktuali tokia poza prieš ryškų apšvietimą, pavyzdžiui, kai pora stovi prieš saulėtekį ar saulėlydį.

vestuvių fotografas - pozavimas©  Elise Liptack

8. Linksma ir pozityvi poza. Labai svarbus elementas yra jos kojų padėtis. Kojos turi būti sulenktos skirtingais kampais. Fotografas fiksuoja kadrą jos kėlimo momentu.

vestuvių fotografas - pozavimas©  Kitty Gallannaugh

9. Pora guli ant žemės arba žolėje, abu vienas kitam meiliai žiūri į akis ir šypsosi.

fotografas pataria - pozavimas© Anotherlook Studio

10. Neformalus ir labai linksmas pozavimo būdas – gulint ant nugaros.

vestuvių fotografas pataria - pozavimas© ) Lothar Adamczyk

11. Labai lengva poza – poilsiaujanti pora. Jie gali žiūrėti tiesiai į fotoaparato objektyvą, arba vienas į kitą.

vestuvių fotografas pataria - pozavimas© Anotherlook Studio

12. Žaisminga ir koketiška poza. Jis palinksta prie jos, norėdamas pabučiuoti, o ji tuo metu stengiasi išsisukti nuo bučinio. Fotografas tuo momentu fiksuoja kadrą.

vestuvių fotografas pataria - pozavimas© Anotherlook Studio

13. Labai puiki poza jausmų parodymui – susitikimo akimirka.

vestuvių fotografas pataria - pozavimas© Jeremiah Kuehne

14. Dar vienas linksmos ir pozityvios pozos variantas – ji judesyje užšoka jam ant nugaros. Fotografas tuo metu daro kelis bandomuosius kadrus – visu ūgiu, iki juosmens ir stambiu planu.

 vestuvių fotografas pataria - pozavimas©  Anotherlook Studio

15. Nereikėtų pamiršti, kad yra puiki galimybė geram kadrui, kai fotografas fotografuoja modelius iš užnugario.

vestuvių fotografas pataria - pozavimas© John Bulatoff

16. Fotografas paprašo atsistoti poros atsistoti labai arti vienas prie kito. Fotografas fotografuoja porą profiliu. Įsimylėjėliai gali pasibučiuoti arba tiesiog susiglausti kaktomis.

vestuvių fotografas pataria - pozavimas© Anotherlook Studio

17. Dvi sukryžiuotos plaštakos padaro širdies formą. Fotografas fotografuoja stambiu planu.

vestuvių fotografas pataria - pozavimas© ) Paula AnDDrade

18. Švelnus kadras, poros nesimetrinė padėtis. Poros žvilgsniai gali būti nukreipti vienas į kitą, arba įsimylėjėliai gali pasibučiuoti. Fotografas tuo metu fiksuoja kadrą.

vestuvių fotografas pataria - pozavimas© Николай Шемаров

19. Gana paprasta, bet labai įdomi poza. Jis apkabina ją per liemenį, o ji sukryžiuoja rankas jam už galvos. Fotografas fotografuoja porą profiliu.

vestuvių fotografas pataria - pozavimas© SoliArt Moment

20. Lengva ir natūrali poza. Įsimylėjėliai bučiuojasi atsisėdę. Daromi du bandomieji kadrai – stambiu planu ir šiek tiek atsitraukus.

vestuvių fotografas pataria - pozavimas© Kristina Makeeva

 Skaitykite taip pat:

Kaip pasiruošti fotosesijai

Naujausių mano darbų fragmentai

« 1 6 »